• Ново
Спортски Панталони За Жени Зимски Печатени Топли Панталони Со Висок Струк Дебели Обложени Атлетски Џогер Руно Врвка Со Врвки Термички Обложени Панталони Со Џебов?

Спортски Панталони За Жени Зимски Печатени Топли Панталони Со Висок Струк Дебели Обложени Атлетски Џогер Руно Врвка Со Врвки

DEN 639.84

Износ
Това е достапна

ГОЛЕМИНА ШЕМА : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 65-90см/25.59-35.43 "Колк : 100см/39.37 " Должина : 100см/39.37". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70-95см/27.56-37.40 "Колк : 105см/41.34 " Должина : 101см/39.76". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 75-100cm/29.53-39.37 "Колк : 110cm/43.31 " Должина : 102cm/40.16". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 80-105cm/31.50-41.34 "Хип : 115cm/45.28 " Должина : 103cm/40.55". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 85-110cm/33.46-43.31 "Хип : 120cm/47.24 " Должина : 104cm/40.94". Карактеристики : . Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Совршен Натпревар со вашата омилена Маица итн. Женски карго панталони : погоден за активности на отворено и во затворен простор. Женските панталони можат да се користат и како спортски панталони. Ткаенината ја штити вашата кожа од ефектите на против сонцето и се загрева. Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата супер добра фигура и ќе добие многу пофалби. Сезона : Четири Сезони. Пол : Жени. Повод : Отворено Повик. Материјал : Памучен Полиестер. Должина На Панталони : Целосни Панталони. Тип На Шема : Печатење. Дебелина : Стандард. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски Панталони Еластична Половина,Панталони,Завој,Цврста Боја,Џебови, Руно. Најголемата предност на овие спортски панталони обложени со руно е топла,мека и пријатна. Нејасни спортски панталони се погодни за совпаѓање со дуксери и дуксери за топла зима; тие секогаш Прават одличен Божиќ, Денот На Благодарноста, роденденскиот подарок на вашата мајка, сопруга, баба, ќерка и породилно носење. пешачење во студено време,трчање или шетање на вашето куче на многу студени утра,скијање,работа на отворено, бидејќи дневните панталони во секојдневниот живот се чувствуваат како да сте спакувани во нејасно ќебе. Рачно / Машинско перење во ладна вода, Не избелувајте, Висат сува е најпосакувана.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата