• Ново
Женска Маица Копче V Вратот Ролна Ракав Страна Пресече Краток Ракав Врвот Повик Лабава

Женска Маица Копче V Вратот Ролна Ракав Страна Пресече Краток Ракав Врвот Повик Лабава

DEN 331.04

Износ
Това е достапна

Добредојдовте во нашата продавница, се надевам дека ќе може да има среќен шопинг патување!!!. Тип На Ставка : Врвови. Пол : Жени. Тип На Шема : Цврст. Материјал : Памук, Полиестер. Големина : S/M/L/XL/2 XL. Боја : Розова,Сива,езеро сина,Зелена, Темносина. Пакетот Вклучува : . 1* Врвови. Забелешка : . 1 : Внимание : ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2 см, проверете ја вашата големина пред да ја купите . 2 : Целата големина е азиска големина, а не американска / Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 3 : одрекување Од Боја : Поради поставките на мониторот и дефиницијата на пикселот на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате ќе биде точна од вистинската боја на производот. 4 : Предложете Рачно / Машинско Перење Ладна Вода, Не Исушете Ја, Не Сушете, Не Избелувајте. В Вратот. Краток Ракав. Повик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата