• Ново
Uerlsty Жените Долг Ракав Писмо Печатење Широка Блуза Дуксер Патент V - Вратот Туника Врвот Џемпери

Uerlsty Жените Долг Ракав Писмо Печатење Широка Блуза Дуксер Патент V - Вратот Туника Врвот Џемпери

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Тип На Ткаенина : Плетена Прилика : Дневно, Секојдневен Стил : Лежерна Должина : Редовно Деколте : Должина На Вратот : Долги Ракави : Пролетна И Есенска Нега : Рачно Перење, Содржина На Пакување Што Може Да Се Пере Во Машина : 1 х Парче Врвен Главен Материјал : Полиестер, памук. Популарен Елемент : Патент V-Вратот. Тип На Ткаенина : Плете. Шема : Печатење Букви. Големина : С,М,Л,ХЛ, 2ХЛ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата