• Ново
Активна блокирана маица на Justice Girl J-Sport, големини XS-XLP

Активна блокирана маица на Justice Girl J-Sport, големини XS-XLP

DEN 69.44

Износ
Това е достапна

'Llе се чувствува како МВП со активната блокирана маица на Justice Girl J-Sport! Оваа фабрика има лого на предниот дел и спортско инспирирано атлетско прислушување во боја. Со својот отстранлив јазол фронт, овој симпатичен резервоар е сигурен дека ќе биде совршен додаток на летната гардероба на вашата спортска мода! Спарете го со нејзиното славно дното на правдата за изглед исто толку уникатно колку што е таа! Материјал : 60% памук, 40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : лого на Sequin, блокирање на бои инспирирани од атлетски, ознака J-Sport на полите. Justice J-Sport Активна блокирана маица за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата