• Ново
инхзој Деца Девојки Печатени Балет Танц Боди Крст Крст Ремени Назад Танц Трико Танц Облека

инхзој Деца Девојки Печатени Балет Танц Боди Крст Крст Ремени Назад Танц Трико Танц Облека

DEN 223.84

Износ
Това е достапна

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Девојки Трико Состојба : Сосема Нов Материјал : Котонтаг Бр.Препорачана Големина На Половината 4420, 9"/53см18, 5"/47 см18, 5 "/47см6622, 4 "/57см20, 1 "/51см19, 7 "/50см8824, 4 "/62см21, 9 "/55.5 cm21.1"/53.5cm101026.4"/67cm23.6"/60cm22.4"/57cm121228.3"/72cm25.4"/64.5cm23.8"/60.5cm141430.3"/77cm27.2"/69cm25.2"/64cm161632.3"/82cm28.9"/73.5cm26.6"/67.5 Км Деца Девојки Ремени Крстот Во Задниот Клучалката Назад Различни Печати Трико Боди. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Материјал погоден за кожата, мазен, еластичен, удобен и дише за носење. Различни принтови, ремени се вкрстуваат одзади, клучалка назад, прекрасно танцово трико за девојче. Совршен за балетски танц, модерен танц, тренинг, гимнастика, јога, лизгање на мраз, лизгање на ролери итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата