• Ново
Inktastic Валентин Ден Срце Стрела Женски V-Вратот Маица

Inktastic Валентин Ден Срце Стрела Женски V-Вратот Маица

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Прославете Го Денот На Вљубените со носење На Оваа симпатична Женска Маица Со В-Врат со дизајн на срце и стрела. Inktastic Валентин Ден Срце Стрелка Возрасни Женски V-Вратот Маица Женски Црна XXL. Валентин љубов срце Женски V-Вратот Маица облека е забава денот на Вљубените празник партија идеја со срцето и стрелка логото. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. Рамо до рамо снимање. запознавање ангажирани во симпатична облека облека маици возрасни hws.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата