• Ново
Жените V Вратот Цветни Печати Ливче Краток Ракав Високо-ниско Полите Маица

Жените V Вратот Цветни Печати Ливче Краток Ракав Високо-ниско Полите Маица

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

ZXZY Жените V Вратот Цветни Печатење Ливче Краток Ракав Високо-ниски Полите Маица се продава Од Страна На Моќ ZXZ ДОО.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Мека И Пријателска За Кожата Лесна Памучна Мешавина Ткаенина. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и носи добра наклонетост во вашата гардероба. Избрана со v вратот, цветни печати, ливче краток ракав, високо-ниски полите, жените маица, опуштено одговара. Тоа е совршена женска маица за спарување со секој изглед што ви се допаѓа. Изберете од асортиман од 4 бои предмети. Сите тие се совршени и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, состаноци, шопинг или одмори. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ZXZY". Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата