• Ново
Кафепрес-Лого На Хоки Темна Маица Со Долги Ракави-Темна Маица Со Долги Ракави

Кафепрес-Лого На Хоки Темна Маица Со Долги Ракави-Темна Маица Со Долги Ракави

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Логото На хоки Темна Маица Со Долги Ракави-Темна Маица Со Долг Ракав Ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода. Со илјадници дизајни за избор, сигурно ќе ја пронајдете уникатната ставка што ја баравте. Оваа класична маица со долги ракави е совршен придружник за животните авантури и сите ваши потреби за маици со долги ракави. Останете топли и удобни во оваа мека 100% памучна кошула која е издржлива за секојдневно носење. Стилот на вратот на екипажот и манжетните со ракави со раширени ребра го одржуваат студот надвор, одржувајќи ве удобно и со стил. И со Кафепрес, вашето задоволство е секогаш наше ветување..купете со доверба, бидејќи нудиме лесни приноси и размени и 100% гаранција за враќање на парите. Овој производ е направен по нарачка, само за вас! Ве молиме, дозволете до 3 дена за испорака на овој производ. КАФЕПРЕС НЕ НУДИ ПРОИЗВОДИ ВО КАТЕГОРИИТЕ НА НАМЕТКИ, ПИЖАМИ ИЛИ САЛОН НАМЕНЕТИ ЗА УПОТРЕБА ОД ЛИЦА ПОМЛАДИ ОД 12 ГОДИНИ. ОВОЈ ПРОИЗВОД НЕ Е НАМЕНЕТ ЗА ТАКВА УПОТРЕБА. Логото На Хоки Темна Маица Со Долги Ракави-Темна Маица Со Долг Ракав. Овие квалитетни кошули за вратот на екипажот со долги ракави се 100% памук (претходно намален) и се меки и издржливи за да ве стоплат и удобни. Нашите графички дизајни за маици се професионално испечатени, така што вашиот уникатен дизајн ќе изгледа одлично и ќе насмее некого со смешните, слатки, гроздобер или експресивни уметнички дела. Фит е унисекс стандард (големина нагоре во сомнеж). С, М, Л, XL, 2 XL, 3xl достапни. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои и суво сушење ниско за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите, за да можете да купите со доверба. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата