• Ново
Извинете Девојка Веќе преземена од жешка Библиотекарка Унисе Маица С-3ХЛ Сродна Душа

Извинете Девојка Веќе преземена од жешка Библиотекарка Унисе Маица С-3ХЛ Сродна Душа

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Совршен за Родендени, Денот на Вљубените, Тушеви За Бебиња, Денот на Мајката, Загревање На Куќата, Денот на Таткото, Дипломирање, Семејни собири, Божиќ, Специјални Прилики. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината Жал Девојка преземени од страна на топла Библиотекар Унисекс Маица С-3 XL денот На Вљубените.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата