• Ново
Баок женски блузи Жени Топки Со Кратки Ракави Лажичка Врат Ребрести Плетена Кошула Основни Тесни Маици Хенли Еднобојни Летни Врвови кошули со кратки ракави за жен?

Баок женски блузи Жени Топки Со Кратки Ракави Лажичка Врат Ребрести Плетена Кошула Основни Тесни Маици Хенли Еднобојни Летни

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Ве молиме погледнете ја табелата со големини во страницата за опис на производот. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.43 "Ракав : 20cm/7.66" Рамо : 43cm/16.34 "Должина : 66см/25. Ласкање и слабеење. Достапно Во Црна, Бела, Каки, Темно Сива, Розова и Зелена боја.Женски Топки Со Кратки Ракави Вратот Ребрести Плетена Кошула Основни Тесни Маици Хенли Еднобојни Летни Врвови Карактеристики : Карактеристики : Врат Од Лажичка, Ребрести Плетени, Кратки Ракави, Должина На Туника, Тенок Фит, Еднобојна, Основна Летна Тенка Маичка.16 "Ракав : 22cm/8.52 "Должина : 70cm/27. Убав дизајн на вратот со лажичка обична маица ќе понуди-cl удобност, истакнете ја вашата совршена фигура на телото. Вградена Маица во плетена мешавина дрес со деколте со лажичка. Машина или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Без Белило/Без Хемиско Чистење. Женски Топки Со Кратки Ракави Вратот Ребрести Плетена Кошула Основни Тесни Маици Хенли Еднобојни Летни Врвови Карактеристики : Карактеристики : Врат Од Лажичка, Ребрести Плетени, Кратки Ракави, Должина На Туника, Тенок Фит, Еднобојна, Основна Летна Тенка Маичка.75 "Должина : 64cm/25. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката. Големина : М Биста : 96см/37.87" Рамо : 40cm/15.11" Должина : 72cm/28.88" ракав : 24cm/9.52 "Ракав : 23cm/9. Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката. Големина : XXL Биста : 114cm/44. Големина : L Биста : 102cm/40. Сезона : All Gender : Women Material : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Јака : Лажичка Врат : Мода, Каузална големина разговор : Големина : S Биста : 90cm/35. Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и здравје и безбедност на клиентите. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.06" Рамо : 44.27 "Рамо : 41. Големина : XL Биста : 108cm/42. Совршена рамнотежа за фитинг и удобност. Носете го заедно со вашите шорцеви, фармерки и плисирано здолниште, лесно за секојдневен стил во лето. Совршен за фитинг и удобен.80" Ракав : 21см/8. Убав дизајн на вратот и обична маица ќе понудат - класа удобност, истакнете ја вашата совршена фигура на телото. Носете го заедно со вашите шорцеви, фармерки и плисирано здолниште, лесно за секојдневен стил во лето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата