• Ново
Женски Фустани Секојдневен Макси Фустан Жени Оглавник Должина На Глуждот Летен Печатен Фустан Без Ракави Со Џебови Мулти-боја м

Женски Фустани Секојдневен Макси Фустан Жени Оглавник Должина На Глуждот Летен Печатен Фустан Без Ракави Со Џебови Мулти-боја

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

24" половината : 118см/46.37" Половината : 100см/39.76" половината : 130см/51.Класичните Детали Опремени Со Сечење Ја Ласкаат Вашата Силуета. - Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. - Пакетот вклучува : 28232 Фустан Големина : С Биста : 96см/37.09" половината : 112см/44. - Материјал : 85% Памук,15% Ленен Стил : Мода, Секојдневен. Овој женски летен фустан е Лабав фит, Секојдневен, Костум за летните денови. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. - Стил На Облекување : Макси.12" Должина : 131см/51.09" колк : 152см/59. - Должина на ракавот : Без Ракави.93" должина : 136см/53.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата