• Ново
Дтидтпе Макси Фустан За Жени, Жени Тропски Печатење Халтер Без Грб Макси Фустан Без Ракави Фустани За Плажа За Жени

Дтидтпе Макси Фустан За Жени, Жени Тропски Печатење Халтер Без Грб Макси Фустан Без Ракави Фустани За Плажа За Жени

DEN 591.20

Износ
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S САД : 4 XL) велика БРИТАНИЈА : 8 еу : 34 половината : 65см/25.59" ДОЛЖИНА : 123см/48.43" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70см/27.56 "Должина : 124см/48.82" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 75см/29.53 "Должина : 125см/49.21" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 80cm/31.50 "Должина : 126cm/49.61" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 85cm/33.46 "Должина : 127cm/50.00" Жените Тропски Печатење Halter Без Грб Макси Фустан Секси Ракави Плажа Фустан Карактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Сезона : Летен Род : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина На Печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела Со Големини : . Повод : женски фустан, погоден за свадба, коктел забава, забава за бебиња, црква, излегување, бизнис, бремени жени кои фотографираат, деца кои дипломираат. Многу е погоден за секојдневно слободно време и одмор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата