• Ново
Едиодпох Удобен Фустан За Жени Божиќна Идеја Фустани Со Дрво Мода Преголем Долг Фустан За Жени Плажа Секојдневен Макси Сарафан Божиќни Фустани За Жени Грин_ С

Едиодпох Удобен Фустан За Жени Божиќна Идеја Фустани Со Дрво Мода Преголем Долг Фустан За Жени Плажа Секојдневен Макси Сарафан

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Сезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : С Биста : 96см/37.80" : 98см/38.58" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 57см/22.44" Должина : 143см/56.30"Големина : М Биста : 102см/40.16" : 104см/40.94" Рамо : 41.50 см/16.34" Ракав : 58см/22.83" должина : 145см/57.09"големина : л Биста : 108см/42.52" : 110см/43.31" рамо : 43см/16.93" ракав : 59см/23.23" должина : 147см/57.87"големина : xl Биста : 114см/44.88" : 116см/45,67" рамо : 44,50 см/17,52" ракав : 60см/23,62" должина : 149см/58,66"големина : ххл Биста : 120см/47,24" : 122см/48,03" рамо : 46см/18,11" ракав : 61см/24,02" должина : 151см/59.45" ● стил ● ова е фустан што ќе ве направи кул. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ●Колокација● Должина за Хеланки,фармерки,шорцеви или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Зимски Денови. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. божиќни фустани за жени. божиќен фустан. фустани за жени 2023 година. женски фустани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата