• Ново
Вакинд Жени Елегантен Шифон Фустан Вечер Формални Макси Фустани

Вакинд Жени Елегантен Шифон Фустан Вечер Формални Макси Фустани

DEN 495.84

Износ
Това е достапна

Жените Елегантен Круг Вратот Шифон Фустан Дами Половина Ракав Плисирани Макси Свадба Облека Фустани Вечер Свечена Еднобојна Наметка. Спецификација : . Ставка : Шифон Фустан. Боја : Вино Црвено/Виолетова/Кајсија/Црно/Бело/Сиво. Состав : полиестер. Тип на шема : печатење. Должина на ракавот : половина ракав. Тип на половината : висок струк. Тип на јака : кружен врат. Одговара : туника. Стил : формален. Сезона : сите сезони. Големина : С-3ХЛ. Совет за миење : . Предложено нежно измијте ја задната страна. Не треба да се мијат со топла вода, виси и сушење. Треба да се измие со одвојување на бојата. Забелешка : . 1. Поради чувствителноста на ткаенината, поставките за прикажување и други, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Податоците за големината се мерат со плочки, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. 3. Изберете ја големината според вашата големина,и ако големината е помеѓу две, изберете поголема. 4. Поради разликата помеѓу сериите за сечење и производство, печатењето може да се помести. Ве молиме прочитајте го внимателно пред да го купите. 5. Поради транспортот, ако производите добиени со брчки, не грижете се, ова ќе исчезне по миењето, ако сеуште, се препорачува со пеглање.Вклучен пакет : 1 Х Шифон Дизајн Карактеристики На Фустанот : Удобен и издржлив, стилски секојдневен и секси, без избледување,Целосно совпаѓање. Материјал : полиестер. Мека, Опуштена и Удобна За Носење. Повод : Совршен За Вечерна Забава. Нега : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/ Без Белило/ Без Суво Чистење. Стил : мода и тенок.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата