• Ново
Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

Мажи 5. оз. Дрибленд Џерси Поло Пакет

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината dryblend® ја отстранува влагата од телото; заварено плетена јака и манжетни; етикета за пренос на топлина; копчиња за дрво; двојно игла зашиено заоблено дно; плакета со три копчиња; Gildan mens 5,6 mz. Dry Blend 50/50 Џерси Поло 2 Пакет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата