• Ново
Првобитно Злато Каратно Бело Злато Шпига Синџир Глуждот

Првобитно Злато Каратно Бело Злато Шпига Синџир Глуждот

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Внесете допир на модерен луксуз во вашиот дневен стил со овој елегантен ланец од бело злато од 14 карати. Прикажување на шармантен дизајн На Синџирот На Шпига овој глужд широк 2,1 мм зацврстува со затворач за јастог. Овој глужд без возраст е достапен во должина од 9 инчи.Метална Тежина : 3,88 Грама Накит Тип : Финанклет Тип : Синџир На Пченица Глуждот : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 9-инчен х 2,1 ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14 Каратно Бело Злато, Цврста, Јастог Канџа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата