• Ново
Фото Железо Дисплеј Решетката Книга Сликарство Дисплеј Стојат Плоча Изложба Држач Држач-Големина L и S

Фото Железо Дисплеј Решетката Книга Сликарство Дисплеј Стојат Плоча Изложба Држач Држач-Големина L и S

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Опис. Ова е решетка за сушење садови. Изработени од премиум железо, еколошки и без мирис, без инсталација. Со издржлив материјал, значи дека плочите можат да бидат во вертикален режим за складирање и прикажување, а садовите можат да стојат исправено без лизгање. Погоден за кујна, хотел, ресторан, супермаркет итн. Многу лесен за користење, може да се смета како дом декори. Карактеристики. . - Боја : Златна. - Материјал : Железо. - Големина 1 : Прибл. 8 х 8 х 15 см. - Изработен од врвно железо, еколошки и без мирис, без инсталација. - Овој производ е мултифункционална полица за прикажување, може да се користи за прикажување фотографии, складирање плочи, складирање на послужавник. - Заштедете повеќе простор : Едноставниот дизајн ја зголемува модерната смисла, без загуба во складирањето и функционалноста на организаторот. - Со издржлив материјал, значи дека плочите можат да бидат во вертикален режим за складирање и прикажување, а садовите можат да стојат исправено без лизгање. - Погоден за кујна, хотел, ресторан, супермаркет итн. Многу лесен за користење, може да се смета како дом декори. Изработени од премиум железо, еколошки и без мирис, без инсталација. |Овој производ е мултифункционална полица за прикажување, може да се користи за прикажување фотографии, складирање плочи, складирање на послужавник. / Заштедете повеќе простор : Едноставниот дизајн ја зголемува модерната смисла, без загуба во складирањето и функционалноста на организаторот. |Со издржлив материјал, значи дека плочите можат да бидат во вертикален режим за складирање и прикажување, а садовите можат да стојат исправено без лизгање. / Погоден за кујна, хотел, ресторан, супермаркет итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата