• Ново
Женски Блуза Блузи Цветни Печати Потсмеваат Вратот Вратоврска Блуза Без Грб Разнобојна Л

Женски Блуза Блузи Цветни Печати Потсмеваат Вратот Вратоврска Блуза Без Грб Разнобојна Л

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Жените Блузи Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќебојни Секси Насекаде Печатење Врвни Женски Блузи Женска Облека Жени Блузиза И Вклопување (инч)должина на бистата на сад 4 С 34,6 13 15,7 6 М 36,2 13,4 16,1 8/10 Л 38,6 14 16,7 12 ХЛ 40,9 14,6 17,3 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Количина : 1 парче. Боја : Повеќебојна. Стил : Секси. Тип На Шема : Целиот Печатење. Тип : Врвот. Деколте : Стојат Јака. Детали : Вратоврска Назад. Должина На Ракавот : Капа Ракав. Тип Ракав : Пеперутка Ракав. Должина : Култура. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 100% Полиестер. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Женска Облека Женски Блузи Мулти - боја L_US големина (8/10). ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата