• Ново
Женски Врвови Обична Блуза Со Кратки Ракави Печатени Женски Кошули Хенли Лето Мулти-боја 2XL

Женски Врвови Обична Блуза Со Кратки Ракави Печатени Женски Кошули Хенли Лето Мулти-боја 2XL

DEN 207.84

Износ
Това е достапна

Оваа Мода Хенли. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Хенли-Шема : Печатени. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 98см/38,58" Ракав : 18см/7,09" Рамо : 37см/14,57" Должина : 70см/27,56" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40,16" Ракав : 19см/7,48" Рамо : 38см/14.96" Должина : 71cm/27.95" големина : L Сад : 8 еу : 38 биста : 108cm/42.52" ракав : 20cm/7.87" рамо : 39cm/15.35" должина : 72cm/28.35" големина : Xl сад : 10 еу : 40 биста : 114cm/44.88" ракав : 21cm/8.27" РАМО : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 73СМ/28.74" големина : ххл сад : 12 Еу : 42 биста : 120см/47.24" ракав : 22см/8.66" рамо : 41см/16.14" должина : 74см/29.13" големина : хххл Сад : 14 еу : 44 биста : 126см/49.61" ракав : 23см/9.06" РАМО : 42СМ/16.54" должина : 75см/29.53" големина : ххххл сад : 16 еу : 46 биста : 132см/51.97" ракав : 24см/9.45" рамо : 43см/16.93" должина : 76см/29.92" големина : хххххл сад : 18 еу : 48 биста : 138см/54.33" РАКАВ : 25см/9.84" рамо : 44см/17.32" должина : 77см/30.31" материјал : изработен од полиестер. Растеглив, мек и Лесен, Мал волумен, Брзо сушење без брчки и смалување. Лесно е да се грижи за секојдневниот живот или патувањето. ЛЕСНО ЗА СОВПАЃАЊЕ : лабавиот дизајн ја прави облеката одлична за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. ПОГОДНА ПРИГОДА : Секојдневен, одмор, шопинг, состанок, улица, канцеларија, работа, основна,плажа, забава, на отворено,секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Краток Ракав,Блуза, Хенли. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. Целосно покажувајќи ја вашата форма. НЕГА НА ОБЛЕКА : ве Молиме измијте ја во ладна вода и исушете ја. препорачано миење раце. машина за перење. КАРАКТЕРИСТИКИ : женски блузи без ракави; тенковски врвни жени; дамски резервоар; женски кошули со 3/4 ракави; ракави за жени; кошули со 3/4 ракави; женски маици без ракави; фустан без ракави; женски резервоари; ракав; дами врвови без ракави; блузи за резервоари; фустан без ракави; женски маици без ракави; блузи за резервоари за плажа; 3/4 ракав; памучни маици За жени; женски 3/7334 ракави; маици; маици; маици; маица; маица; маица; маица; женски памучен резервоар; женски летни врвови; летен врв за жени; масовни резервоари; вградени резервоари;.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата