• Ново
Женски Лажичка Вратот Блуза Дневно Лето Печатење О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Мета Печатени Цвет Лабава Страна Сплит Туника Симпатична Маица Ко

Женски Лажичка Вратот Блуза Дневно Лето Печатење О Вратот Врвови Три Четвртини Ракав Круг Вратот Мета Печатени Цвет Лабава Страна

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Рамо : 41.5 см/16.34" Ракав : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 45см/17,72" должина : 66см/25,98" големина : л големина на сад : 8 велика британија големина : 12 големина на еу : 38 биста : 106см/41,73" рамо : 44,5 см/17,52" ракав : 46СМ/18,11" ДОЛЖИНА : 68см/26,77" големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 еу големина : 40 Биста : 112см/44.09" РАМО : 46см/18.11" ракав : 47см/18.50" должина : 70см/27.56" големина : ххл големина на сад : 12 велика британија големина : 16 еу големина : 42 Биста : 118см/46.46" Рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 48см/18.90" должина : 72см/28.35" летна Лежерна Кошула Надвор Од Рамото,обична цврста боја, исечено рамо, Закривен раб, разгорена лабава фит блуза со Шуплива Чипка, многу симпатичен и трендовски врв. Женски блузи вратоврска пред, блузи бохо стил, цветни печати блуза, одблесокот бел ракав кошула, повик симпатична лето блузи за жени дами јуниори. Модна Бохо Цветна Кошула За Жени Лето Секојдневен. Секси V деколте, долг ракав врвот за жени, Повик лабава одговара на жените врвови. Повод : секојдневен, викенд, клуб, плажа, работа. добро за пролет, лето и fall. работна канцеларија, бизнис, забава, ноќно излегување, излегување, одмор на плажа, одмор, новогодишна облека во пролет / лето / fall. Жените ги надминуваат летните секојдневни блузи; Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење; Модни Бохо блузи за жени мода 2022. Одговараат за лето, пролет и fall. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека. Обични основни кошули за жени, шик цветни дизајн, долг ракав, тоа го прави шик и елегантен стил.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата