• Ново
Жените Лето Плус Големина Блузи Долги Ракави Слободно Време Графички Отпечатоци Женски Кошули Црна И

Жените Лето Плус Големина Блузи Долги Ракави Слободно Време Графички Отпечатоци Женски Кошули Црна И

DEN 259.04

Износ
Това е достапна

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 94см/37.01" Ракав : 60см/23.62" Должина : 60.5 см/23.82" Големина : М САД : 6 Биста : 98см/38.58" Ракав : 61см/24.02" Должина : 61.5 см/24.21" Големина : Л САД : 8 Биста : 104см/40.94" Ракав : 62см/24.41" должина : 62.5 см/24.61" големина : xl сад : 10 биста : 110см/43.31" ракав : 63СМ/24.80" должина : 63.5 см/25.00" големина : 2xl сад : 12 биста : 116см/45.67" РАКАВ : 64см/25.20" Должина : 64.5 СМ/25.39" ① цветни врвови материјал 97% Полиестер,3% спандекс. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. ①Карактеристики : Дами Мода Нов Пердув Печатење Засечени Вратот Ракав Блуза Долги Ракави Врвови. ●Стил На совпаѓање : Основни Маици за жени, добро се совпаѓаат со хеланки, слаби фармерки, секојдневни панталони, панталони, патики, високи потпетици, сандали за да добиете секојдневен секојдневен изглед. Можете исто така да се облечете со очила за сонце, згодни капачиња, обетки, што ќе ве натера да станете врв на толпата. ①Прилика : Овие слатки и елегантни летни маици се погодни за повеќето прилики. На пример, канцеларија, дом, забава, патување, одмор, дружење, шопинг, фотографија. Мода и никогаш надвор од мода. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата