• Ново
Женски Лето Блузи Жени Печатење Краток Ракав V - Вратот Блузи Работат Униформа Џеб Блуза Дами Врвот Црвена L

Женски Лето Блузи Жени Печатење Краток Ракав V - Вратот Блузи Работат Униформа Џеб Блуза Дами Врвот Црвена L

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 17см/6.69" Должина : 67см/26.38" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 105см/41.34" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 18см/7.09" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77" големина : l сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 110cm/43.31" рамо : 40cm/15.75" ракав : 19cm/7.48" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17" големина : xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115cm/45.28" рамо : 41см/16.14" РАКАВ : 20см/7.87" должина : 79см/31.10" големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 120см/47.24" Рамо : 42СМ/16.54" ракав : 21см/8.27" должина : 70см/27.56" големина : хххл сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 125 CM/49.21" рамо : 43cm/16.93" ракав : 22cm/8.66" должина : 71cm/27.95" жени божиќ печатење краток ракав v-ВРАТОТ БЛУЗИ РАБОТНИ УНИФОРМА џеб блузакарактеристики : полиестер функција : v-вратот, женски елек.Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична Убава печатење. Задолжително за Вашата Зима!Прилика : Спарете ја оваа кошула со хеланки или фармерки за секојдневно, излегување, забави, работа и секојдневно носење ткаенина : Многу мека, удобна, еластична, лесна и одговара на вашата кожа.Информации за производот : Пол : Женски Повод : Меката ткаенина им дава на жените удобно чувство и е совршена за пролет, лето, fall и зима. Многу мек, растеглив, лесен и лесно може да се облече и соблече.Материјал : Памук, Полиестер. Лесна текстура, дише и мека, лесна и удобна за носење. Овој врв е изработен од лесна и мека ткаенина, многу удобен стил : Секојдневен,Моден : одговара на големината како да се мие : Миење Раце или хемиско чистење во ладна вода (под 30 степени), не избелувајте, закачете се да се исуши што ќе добиете : 1*Женски Врвен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, лесен и удобен,удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Најдобар Подарок : може да биде одличен подарок за вашите пријатели и за себе. Овие врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата