• Ново
Лујенес Тенк Женска Блуза Со О-Врат Печатење Врвен Елек Модна Сончогледова Женска Блуза Без Ракави

Лујенес Тенк Женска Блуза Со О-Врат Печатење Врвен Елек Модна Сончогледова Женска Блуза Без Ракави

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Стил : Секојдневен, Јака : О-Тип На Дезен : Сончогледова Сезона : Пролет,Fall✿Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под временските услови. Одлично за временските услови.Користи смешни Спортски Резервоар Кошула, за јога, тренингот, трчање, активни, фитнес или секојдневен дома или секојдневно носење. Овој врв можете да го носите насекаде, задолжителен резервоар за секоја модна жена или девојка.✿Полиестер што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Елек : одговара на големината✿Повод : женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и носат куќа за жени, девојки и тинејџери пол : Жени Повод : Секојдневен Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија : Материјал За Молив : должина На полиестерски влакна : Краткост : Стандард✿карактеристики : сончогледово печатење, о ВРАТОТ, Без Ракави, Лабава табела за фитсизирање : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 89см/35.04" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Должина : 67см/26.38"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 99см/38.98" Должина : 68см/26.77"Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 104cm/40.94" должина : 69cm/27.17"ГОЛЕМИНА : 2 XL САД : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 109cm/42.91" должина : 70cm/27.56"ГОЛЕМИНА : 3 XL сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 114cm/44.88" должина : 71см/27.95" ✿ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага Да Се Чувствувате ладно под временските услови. Одлично За Временските Услови. Стил : Секојдневен,. Должина : Кратко. Пол : Жените Повод : Повик. Материјал : Полиестерски Влакна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата