• Ново
Бикоасу Женски Врвови Женски Тркалезни Ракави За Вратот Обична Блуза Блузи Модни Летни Врвови За Жени ЛЕОПАРД ПЕЧАТЕЊЕ XL

Бикоасу Женски Врвови Женски Тркалезни Ракави За Вратот Обична Блуза Блузи Модни Летни Врвови За Жени ЛЕОПАРД ПЕЧАТЕЊЕ XL

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Три Четвртини Ракави Кружен Врат Пуловер Врвна Блуза Карактеристики : овој печатен врв е изработен од мека и лесна ткаенина, што ве прави поудобно за носење карактеристики : долги ракави, тркалезен врат, лабав, долг разгорен раб, печатење без позиционирање, симпатичен дизајн на цртани филмсовршен со фармерки или хеланки; погоден за секојдневниот живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилик : флексибилен, елегантен и модерен. Рачно перење во ладна вода / закачете суво или суво пакување содржина : 1 x женски топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Јака : V-Врат : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size : S US : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 96см/37.80" рамо : 43см/16.93" Ракав : 43см/16.93" Должина : 66см/25.98" Големина : М Сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 102см/40.16" Рамо : 44.5 См/17.52" ракав : 44см/17.32" должина : 68cm/26.77" Големина : l сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 108cm/42.52" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 45cm/17.72" должина : 70cm/27.56" Големина : xl сад : 14 Велика Британија : 18 Еу : 44 биста : 114cm/44.88" РАМО : 47,5 см/18,70" ракав : 46см/18,11" Должина : 72см/28,35" Големина : 2хл Сад : 16 Велика Британија : 20 Еу : 46 Биста : 120см/47,24" Рамо : 49см/19,29" Ракав : 47см/18,50" должина : 74см/29,13"ви посакувам Пријатно ШОПИНГ ИСКУСТВО! Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Многу кул за носење. Специјалниот дизајн ве прави попривлечни. Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне. Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Ја Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата