• Ново
Женска Деловна Облека Цврста Боја Кардиган Со Долги Ракави Врвна Јакна Палто Надворешна Облека

Женска Деловна Облека Цврста Боја Кардиган Со Долги Ракави Врвна Јакна Палто Надворешна Облека

DEN 458.40

Износ
Това е достапна

Црн Петок Сајбер Понеделник Зделки 2022 Женска Деловна Облека Цврста Боја Кардиган Со Долги Ракави Врвна Јакна Палто Облека. Карактеристики : . 1.Надворешна облека од кардиган со цврста боја, долги ракави,врвови за деловна облека, Стилски дизајн на копчиња. 2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. . 3.Специјалниот дизајн на Надворешна Облека со Копче За Ревер го прави Повеќе Стилски и привлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Состанок, Забава, Работа, Домашен Одмор итн. Погоден заumn и зима. 5.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. . Материјал : удобно, ве одржува секојдневно цел ден, но останете удобни. Прилика : Секојдневно носење, вокација, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет иumn . Облека совршена за да ви одговара омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце на ниска температура / миење машини. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот палто со долги ракави се чувствува меко и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : . Повод : Секојдневно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женска Облека. Забелешка : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 јас Женска Деловна Облека Со Цврста Боја Кардиган Со Долги Ракави Горна Облека Од Палто Од Јакна. Материјал : СТП. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 102-106см/40.16-41.73 "Ракав : 58см/22.83 " Должина : 61см/24.02".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата