• Ново
Женско Палто Миалоли, Палто Родител-Дете, Ревер Со Долги Ракави Кариран Кадифе Обична Забава Пролет Fall Копчиња Кардиган

Женско Палто Миалоли, Палто Родител-Дете, Ревер Со Долги Ракави Кариран Кадифе Обична Забава Пролет Fall Копчиња Кардиган

DEN 431.84

Износ
Това е достапна

Женски Капут, Родител-Дете Палто, Долг Ракав Ревер Карирани Кадифе Повик Партија Пролет Fall Копчиња Кардиган. Карактеристики. Пријателските за кожата и меките ткаенини обезбедуваат непречено чувство и ниски својства на триење. Ултра-меките врвови се дизајнирани да ве одржуваат модерни и личност додека ја носите без тесни. Секојдневно во потрага по дома и улица . Ладно перење или машинско перење/не избелувајте/закачувајте суво. Големина На мама(См/инч)ttttt TTTT T Должина : t66t/t25. 98 t Bust : t105t/t41. 34 . М Т Должина : т68т/т26, 77 тбуст : т110т/т43. 31 . L t Должина : t70t/t27, 56 t115t/t45. 28 . XL t Должина : t72t/t28, 35 t120t/t47. 24 . Големина на дете(См/инч)ttttttt TT 2 Години t Должина : t39t/t15. 35 t Bust : t64t/t25. 20 . 3-4 годиниt Должина : t43t/t16, 93 t Bust : t68t/t26, 77 . 4-5 годиниt Должина : t45t/t17, 72 t Bust : t70, 5t/t27, 76 . 6-7 Години t Должина : t49t/t19, 29 t Bust : t75, 5t/t29, 72 . 8-9 годиниt Должина : t53t/t20, 87 t Bust : t81t/t31, 89 . Спецификација. Стил : секојдневен. Шема : карирани . Пол : женски . Возраст : дете / мајка . Сезона : пролет / fall . Материјал : полиестер . Ракав : долго . Пакет Вклучувајќи. 1 парчиња врвови за жена . или. 1 парчиња врвови за дете. Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. СЕКОЈДНЕВЕН ДИЗАЈН : лабавиот кардиган има долг ракав, врат на ревер, кариран принт, крпеница, дневен и секојдневен стил, со мек и дише дизајн. Врвовите се погодни за пролет и fall. МЕК МАТЕРИЈАЛ : женскиот капут е направен од полиестерски влакна. Мека ткаенина, апсорпција и вентилација на влага, мек допир, еластична и удобна, грижа за вашата кожа. МНОГУ ПРИЛИКИ : женските врвови се погодни за вашите секојдневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, патување, фотографија и училиште. ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК : кардиган е да се носат или да биде како подарок, така што ќе може да даде изненадување на годишнината датум, Денот На Вљубените, роденден, свадба, итн. НЕГА И ПАКУВАЊЕ ОБЛЕКА : Измијте во ладна вода со раце или машинско перење / не избелувајте / закачувајте суво. Комплетот има 1 парчиња врвови за жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата