• Ново
Јубатуо Женски Моден Џемпер Плетен Џемпер Со Средна Должина Мал Џеб Кардиган Јакна Палта За Жени Темно Сива 2XL

Јубатуо Женски Моден Џемпер Плетен Џемпер Со Средна Должина Мал Џеб Кардиган Јакна Палта За Жени Темно Сива 2XL

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете повеќе достапни производи За облека Јубатуоженски Моден Џемпер Плетен Џемпер Со Средна Должина Мал Џеб Кардиган Јакна карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.2. Стилскиот, рачен дизајн ве прави попривлечни.3. класичната и разноврсна плетена кардиганска јакна е лесна за носење со друга облека, во есенските и зимските сезони, а исто така можете да ја облечете со која било комбинација на накит, сандали, потпетици и капи на плажа во пролетните и летните сезони.4. Оваа јакна ви дава дарежлив и стилски изглед. Можеш, но тески.Јакната е многу класична и никогаш не излегува од мода. Можете, но горниот дел може да се носи и како врв за да додадете уникатен.Можете да го носите со фармерки блејзери и половина здолништа се многу модерни.5. Совршен за Погоден За Секојдневно Носење, Дом, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Пролет, Лето, Aut, Зима можете да го носите за состаноци, канцеларија, фотографија итн., сигурно ќе ви се допадне.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето/Aut/Зима : Женски Повод : дневен / уличен Материјал : Плетена облека Тип На шема : Цврст Стил : Секојдневен, моден ракав должина : дрвени ракави : либерално дебелина : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Материјал За Јакна Од Кардиган : 85% Памук,15% Лен. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : 2 XL. Одговара : Опуштено. Ракави : Долг Ракав. Деколте : Кардиган Вратот. Џеб : со Џеб. Затворање : Кардиган. Карактеристики : Палта За Жени; Кардиган За Жени; Јакни За Жени; Џемпери за Жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата