• Ново
Женски Краток Ракав Леопард Џеб Лабави Обични Врвови Шарени Блок Во Боја Туники Блузи

Женски Краток Ракав Леопард Џеб Лабави Обични Врвови Шарени Блок Во Боја Туники Блузи

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Женски Краток Ракав Леопард Џеб Лабава Повик Блузи Шарени Боја Блок Туники Блузи. Полиестер, Спандекс, Вискоза. Повлечете го затворањето. полиестер+спандекс. Материјал : Женските Врвови и Блузи Се Направени од Вискоза/Полиестер/Спандекс.Обичната Женска Кошула се Чувствува Многу Мека и Удобна. Тоа Е Дишење, но Непроѕирни Женски Маици Со Кратки Ракави. КАРАКТЕРИСТИКА : овој дизајн На Кошула Со Кратки Ракави Со Секси Леопард Принт, Ленти, Блокови Во Боја, Тркалезен Врат Во Комбинација со Стилски Дизајн Со Кратки Ракави, Симпатичен Блок Во Боја На Вратот На Женскиот Екипаж, Ја Одразува Елеганцијата На Жените. СОВРШЕНО СОВПАЃАЊЕ : Може Совршено Да се Совпадне Со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Јога Панталони / Секојдневни Панталони / Синџир На Џемпери Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. СООДВЕТНИ ПРИЛИКИ : Овој Врв На Кошули Со Пруги Ќе биде Задолжителен Предмет во Гардеробата и Може да се Носи Во Многу Различни Прилики, како Што Се Престој Дома,Забава,Состаноци,Шопинг,Клуб Итн. Ве молиме погледнете ја табелата со големина на слика на сликата пред да ја изберете најдобрата големина за вас на оваа ставка, ако сакате полабаво вклопување, земете една големина нагоре. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.Среќен Шопинг! Женски Кошули Со Кратки Ракави. Леопард Џеб. Шарени Боја Блок Туники Блузи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата