• Ново
Uhndy Жените V Вратот Блузи Краток Ракав Повик Основни Маица Лабава Блуза Пуловер Туника Блузи

Uhndy Жените V Вратот Блузи Краток Ракав Повик Основни Маица Лабава Блуза Пуловер Туника Блузи

DEN 431.84

Износ
Това е достапна

Жените Секојдневен Блузи Маица Краток Ракав Пуловер Блузи. Прилики : Секојдневна, Плажа, Дневна, Улица, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови итн. Карактеристики : . 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4. Овие женски и женски маици не се само едноставни и исто така совршен завршен допир за секој спортски или секојдневен изглед. Содржина на пакетот : 1 х Женски Врвови. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Материјал : 90%Полиестер 10% Спандекс.Мека Удобна Дише и Еластична За Носење. Карактеристики : Валани Кратки Ракави,Боја За Вратоврска,Слатки Печатени Врвови, Кошули Со Врат.мек и растеглив,шик дизајн.Модниот печатен дизајн ја прави оваа едноставна кошула одлична за цел ден. Совршено носење со фармерки или хеланки Во Пролет, Лето, Fall или Зима.Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики Основни,Работа, Датум, Забава, Отворено, Плажа. Стил : Секојдневен лабав стил совршен со фармерки, хеланки,чизми и јакни, кардиган во текот на целата година.Нема да ги пропуштите овие слатки модни врвови. Прилика : сите прилики достапни, Секојдневно, дома, работа, Плажа, Забава и Ноќно излегување.Ќе добиете многу комплименти кога ќе ја носите оваа кошула.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата