• Ново
Млкидк Маица Со Летни Ракави Сент Патрикс Денови Сликарство Шема Врвот За Жени Три Четвртини Ракав Пуловер Круг Вратот Маичка

Млкидк Маица Со Летни Ракави Сент Патрикс Денови Сликарство Шема Врвот За Жени Три Четвртини Ракав Пуловер Круг Вратот Маичка

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Овие врвови апсолутно се вашите задолжителни работи во вашата гардероба за пролет, fall, зима, дури и студена летна ноќ! Лесен, еластичен, течен и убав покриеност во полите украс стомакот и долниот дел за да ве доведат во подобра форма. Оваа каузална лабава туника е одлична за носење со хеланки, слаби фармерки, чизми или потпетици. Одлични врвови за туника за хеланки за жени. €Големина Забелешка} нашата големина Е азиска големина. Погледнете ја табелата со големини на сликата пред да ја купите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Благодарам!. 3/4 ракав, круг вратот, Свети Патрикс Денови печатење, повик шик, лабава фит маици туники блузи блузи, лабава долга маица. Повод : одлична Блуза За Денови На Свети Патрикс, направете да изгледате шармантно и шик; исто така, одговара за секојдневна, празнична забава, дневна, свадба, училиште, работа, шопинг итн. 35% Памук + 65% полиестер мека лесна, еластична, опуштена и удобна за носење, го намалува лежиштето на телото, покажува добра фигура. туника блузи за носење со хеланки, плус големина туника блузи за жени, туника блузи за жени краток ракав, летни туника блузи за жени.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата