• Ново
Белата Марка Женски Оукли Кариран Врв

Белата Марка Женски Оукли Кариран Врв

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Белата Марка Женска Растеглива Карирана Фланелна Кошула Слатките соништа започнуваат со слатки пижами — овој краток ракав и панталони. соодветниот комплет за пижами е одличен за удобно лежење за мрзливи викенди или. подгответе се за ноќно излегување.Содржина на ткаенина : 100% Големини На Полиестер : Мали : Ни Одговара. Големина 4-6медиум : Ни Одговара. Големина 6-8голем : Ни Одговара. Големина 8-10 XL : Одговара На Големината НА сад. 10-12 НЕГА НА ОБЛЕКА : машинско перење/Рачно перење, со ладна вода, не пеглано или. изветвена на висока температура. Висат Сува. Белата Марка Женски Оукли Кариран Врв. Полиестер 100% . Странични Џебови . Долги Ракави . Копче Надолу Јака Вратот . машина за перење ладно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата