• Ново
Деца од Garanimals Девојки Фринг Торн, големини 4-10

Деца од Garanimals Девојки Фринг Торн, големини 4-10

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

376 деца од резервоарот за раб на Гаранималс става забавен вртеж на нејзиниот сончев ден. Одликувајќи се со шарена предна графичка, ребрести текстура и бохо-инспирирани од раб, овој резервоар е сигурно да го направи својот најбаран список. Супер симпатична со шорцеви, хеланки или фармерки, таа ќе сака да се меша и да се совпаѓа со скоро и за сите дното во нејзината колекција. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; ребрести текстура; раб полите. Графички резервоар за девојчиња од 365 деца од Гаранималс.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата