• Ново
Кикирики-Американа Снупи-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

Кикирики-Американа Снупи-Женска Графичка Маица Со Кратки Ракави

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Кикирики-Американа Снупи-Женски Графички Маица Со Кратки Ракави Класичен Фит Понуден во Продолжени Големини. Цврсти бои : 100% Памук-Атлетска Хедер : 50% Памук 37% Полиестер 13% Вискоза - сите други загреани бои : 50% Памук 50% Полиестер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Официјално Лиценциран од Кикирики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата