• Ново
летни врвови за женски Женски Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Облечен Обичен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Краток Ракав Удобен Врв

летни врвови за женски Женски Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Облечен Обичен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Краток

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 20см/7.87" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 44.5 см/17.52" Ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 70СМ/27.56"големина : л сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" ракав : 22см/8.66" ДОЛЖИНА : 72СМ/28.35"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 114см/44.88" рамо : 47,5 СМ/18,70" ракав : 23см/9,06" должина : 74см/29,13"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47,24" РАМО : 49СМ/19,29" ракав : 24см/9,45" должина : 76см/29,92"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 126СМ/49.61" рамо : 50см/19.69" ракав : 25см/9.84" должина : 77см/30.31"ве молиме проверете ја табелата со големини Пред Да Нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Што добивате : 1xwomens Top Gender : Жени Прилика : случајни детали за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Материјалот Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни како Да се миете : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линиски Сув Материјал : полиестерска Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Стил : Темперамент Патување Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на сезоната : цела сезона моден едноставен дизајн. Ова е одлично основно парче кое заслужува место во вашата гардероба!. Спарете со шорцеви, панталони, фармерки или елегантни здолништа за многу прилики. Перење перење : машинско перење Или рачно перење, закачете се да се исуши.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата