• Ново
Строген Летна Женска Наметка Трим Кружен Врат Печатени Трим Кратки Ракави Секојдневен Уличен Стил Одморалиште Блузи Маици летни врвови за жени трендовски

Строген Летна Женска Наметка Трим Кружен Врат Печатени Трим Кратки Ракави Секојдневен Уличен Стил Одморалиште Блузи Маици летни

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Летна Женска Наметка Трим Кружен Врат Печатени Трим Кратки Ракави Секојдневен Уличен Стил Одморалиште Блузи Маици Карактеристика : Материјал : Имитација Памучна Сезона : лето Пол : Женска Пригода : обичен уличен стил Дебелина : Стандард Опишете : ве Молиме споредете со вашите детални мерења пред да купите Бои може малку да се разликуваат поради поставките на компјутерот и мониторот, ве Молиме дозволете 1-3 см разлики поради рачно мерење, благодарам (сите мерења се во См, Имајте Предвид Дека 1 См = 0,39 Инчи) Женска Облека; Женски Летни Секојдневни Врвови Изработен е Од Висококвалитетен Материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење Облеката Дише и удобна за носење, Има Одреден Ефект На Блокирање и Е Лежерна и Лабава. Повод : Секојдневен, Патување, Секојдневен Живот, Забава, Канцеларија, Училиште, Дом, Одмор, Собир. погоден за пролет, лето и aut Дами Лето Печатени Круг Вратот Повик Лабава Маица Уличен Стил Обичните Врвови што е вклучено : Пакетот вклучува : 1 х Женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S90cm/35.43"37cm/14.57"17cm/6.69"60cm/23.62"M94cm/37.01"38cm/14.96"18cm/7.09"62cm/24.41"L100cm/39.37"39cm/15.35"18cm/7.09"64cm/25.20"XL106cm/41.73"40cm/15.75"19cm/7.48"66cm/25.98"XXL112cm/44.09"41cm/16.14"20cm/7.87"68cm/26.77"XXXL118cm/46.46"43cm/16.93"21cm/8.27"70cm/27.56"XXXXL124cm/48.82"45cm/17.72"22cm/8.66"72cm/28.35"XXXXXL130cm/51.18"47cm/18.50"23cm/9.06"74cm/29.13" овие основни маици со врат v се погодни за носење со фармерки, шорцеви, спортски панталони и здолништа. видовите стилови на носење го прават совршен за секоја сезона. Врвовите со кратки ракави со страничен дизајн на ширинг, лабаво вклопување, овој секојдневен врв доаѓа во различни бои од кои можете да изберете. Рачно / машинско перење нежно со ладно закачување за сушење или сушење на линија, не избелувајте, топло доколку е потребно, измијте со слична боја. Полиестер и Спандекс. Висококвалитетен материјал. Секојдневен/Дома/Забава/Шопинг/Работа / Училиште/Надвор/Свадба/Одмор/Дневно/Канцеларија/Патување/Стил На Трчање. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата