• Ново
Голема и висока машка и висока машка и висока маичка со кратки ракави за кратки ракави

Голема и висока машка и висока машка и висока маичка со кратки ракави за кратки ракави

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Иконски дизајн оди деловно случајно со шарената кошула на Van Heusen Flex Polo. Овој разноврсен плетенка се ажурира со суптилен сјај и природен дел за оптимална удобност, така што е доволно полирана за канцеларијата, но сепак совршено поставен за викендот. Природната ткаенина за истегнување обезбедува удобност што се движи со вас. Се одликува со стилски ребрести јака и копче за копче. Машината што може да се мие значи дека можете да ја измиете и да ја носите оваа кошула. Ја одржува својата форма со секое миење. Оваа маичка со кратки ракави Поло може да се облече за канцеларијата со блејзер и чинос или да се носи повеќе случајно за викенд.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата