• Ново
Костими За Капење За Тинејџерки Девојки Девојки Цветни Врвови Врвки Бикини Долни Костуми Костум Бикини Нов Сплит Капка Вода Печатење Бикини Костими За Капење

Костими За Капење За Тинејџерки Девојки Девојки Цветни Врвови Врвки Бикини Долни Костуми Костум Бикини Нов Сплит Капка Вода

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Големина : 3-4 Години Биста : 46см/18.11" Половината : 46см/18.11" Колк : 50см/19.69" Големина : 5-6 Години Биста : 50см/19.69" Половината : 50см/19.69" Колк : 54см/21.26" Големина : 7-8 Години Биста : 54см/21.26" Половината : 54см/54см/21.26" Колк : 58см/22.83" Големина : 9-10 години биста : 58см/22.83" половината : 58см/22.83" колк : 62см/24.41" Големина : 11-12 години биста : 62см/24.41" половината : 62см/24.41" колк : 66см/25.98" големина : 13-14 години биста : 66см/25.98" половината : 66см/25.98" колк : 70см / 27.56" 2 парчиња девојка Костими За Капење Цветни врвови врвки за влечење бикини долни костуми девојки одговараат на девојки бикини нови сплит вода капка печатење бикинифеатури : материјал : Најлон Ткаенина, Мека и пријателска за кожата, лесна и еластична, дише И Удобна, брзо сушење, не лесно за бледнее.Дизајн : повеќебоен костим за капење со цветен принт, отворен исечен врв без ракави, врвки за пливање со низок струк, свежи и модерни.Шест Големини : Девојки 3-4 Години/5-6 Години/7-8 Години/9-10 Години/11-12 Години/13-14 Години. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.Применливи прилики : лето, часови по пливање, плажа, празнично патување, роденденска забава, игралиште, воден парк итн.Содржина на пакетот : Вклучува комплет за костими за капење од 2. Шест опции за боја. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте не.Спецификацијаматеријал : Шинлонкол : Розова/Виолетова/Зелена/Темносина/Бела Сина/Бела Розова Шема : Флоралстил : Мода Должина На Ракавот : Пол Без Ракави : Девојкаприменлива Возраст : 3-14 Години Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Пакет Содржина1 x Бикини Блузи 1 x Бикини Панталони Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење.2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да ја ставите ставката. (1 инч=2,54 см)3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. девојка костими за капење големина 12. црно бикини. деца костими за капење момчиња.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата