• Ново
Мачка Четка Чешлање Алатка Мачка Четка За Коса Миленичиња Материјали Мачка Чистење Четка

Мачка Четка Чешлање Алатка Мачка Четка За Коса Миленичиња Материјали Мачка Чистење Четка

DEN 159.84

Износ
Това е достапна

Опис. Таа е направена од премиум материјал, издржлив и практичен. Секој тип на коса може да ја користи оваа четка за коса за масажа. Чешлањето помага да се отстранат лабавите влакна од домашно милениче и остатоците од кожата, оставете го вашето домашно милениче повеќе здравје и помогнете да ја одржите вашата спална соба чиста. Алатката за чистење го прави искуството за чешлање пријатно за вашето домашно милениче. Карактеристики. - Материјал : Нерѓосувачки Челик, Пластика. - Големина : Околу 17,5Х9, 5Х5, 5см/6, 88Х3, 73Х2, 16 инчи. - Изработен од материјал за долго време и издржлива употреба. - Comfortableономска рачка, удобно чувство на раката, не уморна долго време. - Може да биде како фризерски чешел, подобро масирајте го телото и опуштете го телото и умот на миленичињата. - Чешел забите се тесно распоредени, горниот е кружен и мазен, а масажата не ја повредува кожата. - Совршен за кучиња со долга коса, кучиња со средна коса и четка за мачки за дотерување. Изработени од материјал за долго време и издржлива употреба. Comfortableономска рачка, удобно чувство на раката, не уморни долго време. Може да биде како фризерски чешел, подобро масирајте го телото и опуштете го телото и умот на миленичињата. Чешел забите се тесно распоредени, горниот е кружен и мазен, а масажата не ја повредува кожата. Совршен за кучиња со долга коса, кучиња со средна коса и четка за мачки за дотерување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата