• Ново
Пелопонез Каламата Маслиново Ширење-Случај на-7. оз

Пелопонез Каламата Маслиново Ширење-Случај на-7. оз

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Пелопонс Каламата Маслиново Ширење, 7,5 Унца 6 6 по случај. Мека, богата текстура. Послужете на крекери или пита со благо сирење. Вкус чорби и супи или додадете во сосови за тестенини. Нема Вештачки Состојки. Гмо Слободен. Не Содржи Рафиниран Шеќер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата