• Ново
Хернализа Женска Мода Цврста Боја Удобен Костим За Капење Без Ракави Врвна Блуза Секојдневни Женски Костими За Капење

Хернализа Женска Мода Цврста Боја Удобен Костим За Капење Без Ракави Врвна Блуза Секојдневни Женски Костими За Капење

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Женска Мода Еднобојна Удобен Костим За Капење Без Ракави Врвна Блуза Секојдневенкарактеристики : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време. Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок. Овие костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлични, забава на базен на плажа, топла пролетна бања или какви било други водени прилики. Повеќе големини за да изберете од.Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време!Сезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон,Должина На Спандексдрес : Редовно што добивате : 1 парчиња костими за капењеза.Usukeubustwaistlarge8123882-90cm/32.28-35.43"76-80cm/29.92-31.50"Големина : LSize. : Ларгеус : 8УК : 12ЕУ : 38биста : 82-90см/32.28-35.43 "Половината : 76-80см/29.92-31.50". Жените Костим За Капење Дозвола, Костими За Капење Блузи За Жени, пливање костуми За Жени, пливање костуми На Дозвола, Пливање Костуми Девојки Продажба, Костим За Капење Одделува За Жени, Летни Костими За Капење Жени, Летни Костими За Капење Плус Големина, Девојки Лето Костими За Капење, Жени Костими за Капење,. Бикини За Жени, Бикини За Жени Дозвола, Бикини За Жени Продажба, Костими За Капење Жени, Жени Костими за Капење, Пливаат Шорцеви Жени. Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-90см/32.28-35.43 "Половината : 76-80см/29.92-31.50". Жените Костим За Капење Дозвола. Костим За капење Врвови За Жени. Костими за Пливање За Жени. Костими за пливање на Дозвола. Пливање Одговара На Продажба На Девојки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата