• Ново
Авамо Женски Маица Долги Ракави Маица Лилјак Ракави Маици Дами Мода Туника Блуза Плажа Пуловер Темносина Цветни М

Авамо Женски Маица Долги Ракави Маица Лилјак Ракави Маици Дами Мода Туника Блуза Плажа Пуловер Темносина Цветни М

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Пролетна Туника Блуза, Женски Цветни Печатени Врвови, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Цветен Принт, Еднобојна Боја, Копче Надолу, Неправилна Боја На Хемокол : Сива, Бела, Бела Цветна, Бел Цвет На Звучникот, Бел Патник, Темносина, Темносина Цветна, Тибетски Син Звучник Цвет, Тибетски Патник, Тибетски Син Глуварче, (По Избор)Големина : М, Л, Xl, 2xl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Памучно Деколте : Должина На Ревер : Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет,Лето,Fall,Зима, Сите Сезони Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, патување, Запознавање, Работникарактеристики : 1. Ткаенина : Лабавите Кошули За Жени се составени од памук, Лесни, Меки и Удобни за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Цврста Маичка, Женска Цветна Блуза За Печатење, Женски Врвови За Туника За Вратот4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Летни Пролетни Блузи За Жени, Секојдневни Маици Со Долги Ракави За Жени, Широки Кошули За Жени Работат Секојдневно, Секојдневно Носење, Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки, Слатки Врвови за Жени. Материјал-100% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Ова Копче Надолу Цветни Печатење Одмор Блузи За Жени Лето Пролет Лилјак Ракав Ревер Вратот Плисирани Маици, Останува Пријатна И Удобна Додека Ви Се Случува И Од Тренингот или Одмор Сесија Во Оваа Мека И Еластична Плисирана Со Странични Врвови. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Женските Блузи И Блузи Лесно Можат Да се Спарат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата