• Ново
Кошули За Тело Жени Женски Маици Со Долги Ракави Кратки Ракави Лабави Женски Врвови Со Долги Ракави Преголеми Маици Кошули Со Пруги Врвови Од Туника За Вратот На Ек

Кошули За Тело Жени Женски Маици Со Долги Ракави Кратки Ракави Лабави Женски Врвови Со Долги Ракави Преголеми Маици Кошули Со

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Материјал : ЦВЦ. Шиењето На Две Класични Бои Има Силен Контраст, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Симпатични И Привлечни.35"Големина : М САД : 6~8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/АУ : 8~10 ЕУ : 36~38 Биста : 112см/44. ❥Карактеристики : Бои Блок Блузи, Долги Ракави Туника, V Кошули Вратот, Повик, Симпатична И Стилски. Дами Обични Врвови Со Долги Ракави Женски Маици Разновидност Со Долги Ракави Кошула За Компресија Со Кошули Со Долни Ракави Жени Темни Кошули Со Долги Ракави. Должина На Облека : Редовна. Декорација : Никој.12"големина : ххл сад : 12~14 велика британија/ау : 14~16 еу : 42~44 биста : 134см/52.31" Должина : 72см/28. Дизајнот На Блок Во Боја Е Класичен И Никогаш Не Е Надвор Од Датумот. Идеален За Излегување, Плажа, Забава, Одмор, Запознавање, Свадба, Погоден За Пролет, Лето Или Aut, Зима. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Нарачате.90" ДОЛЖИНА : 76.09" Должина : 78см/30.76" РАКАВ : 48.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата