• Ново
Adenio Летни Фустани За Жени Дозвола Женска Мода Секси V-Вратот Без Ракави Шупливи Тасел Чипка Солидна Глуждот Должина Фустани

Adenio Летни Фустани За Жени Дозвола Женска Мода Секси V-Вратот Без Ракави Шупливи Тасел Чипка Солидна Глуждот Должина Фустани

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Женска Мода Секси В-Вратот Без Ракави Шупливи Ресел Чипка Цврст Глуждот Должина Dresses1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Одлична еластичностинформации за производот : Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерстил : Обичен Јака : V-врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 x Женски Фустан Addenio Летни Фустани За Жени Дозвола Женска Мода Секси V-Вратот Без Ракави шупливи тасел чипка Солидна Глуждот Должина Фустани. Фустанот за дами авденио е изработен од лесни и меки полиестерски влакна, со мека и дише ткаенина, нов дизајн и пријатност за кожата, што ви носи лесно и удобно искуство при носење. Овој Боемски фустан со едно рамо е многу погоден за летна облека и е суштински бутик за вашата летна гардероба. Уникатен дизајн : женски фустан со едно рамо/женски цветен фустан/женско здолниште без ракави/фустан со висока еластична Половина а-линија/женски елегантен фустан/набразден Боемски фустан/Боемски фустан надвор од рамото/женски повеќеслоен фустан за нишање/женски летен фустан на плажа/женско опремено разгорено здолниште/женски фустан без ракави/женски празничен фустан 2023/ женски преден кардиган фустан/разгорен сарафан/класичен а-линија фустан/летна плажа светлина бохемија. Моден стил : 2023 женски летен фустан 2023 женскиот долг фустан на плажа е импресивен! Во лето, во лето, дизајнер на стриптизета се користи за визуелно истакнување на витката фигура. Дизајнот со висок струк совршено го покрива бутот и прави да изгледате потенок и пошармантен. Летниот фустан авденио ќе биде вашиот прв избор. Неспоредлива мода и елегантен фустан! Фустанот авденио може да се носи со високи потпетици, сандали, рамни чевли, флип-апостолки или капа со раб, што изгледа елегантно. Овој фустан е погоден за летни плажи, одмори, празници, патувања, секојдневен живот, состаноци, шопинг, свадби, секојдневно носење, забави, канцеларии, коктел забави, патувања, танци, свадбени гости, свечени прилики, враќање дома, работа, родендени, туш за бебиња и други прилики. Нега на облека : може да се мие рачно или со машина со неутрален детергент. Ве молиме, не избелувајте го. Ако имате какви било прашања или проблеми со кој било проект или нарачка, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ви помогнеме.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата