• Ново
Кодуоп Женски Фустан Со Долги Ракави Секојдневен Фустан Со Еднобоен Бодикон Без Грб

Кодуоп Женски Фустан Со Долги Ракави Секојдневен Фустан Со Еднобоен Бодикон Без Грб

DEN 495.84

Износ
Това е достапна

Карактеристики. Фустани за женски забави со долги ракави со цврста боја, секојдневни фустани без грб, совршено ги покажуваат облините на вашето тело и ве прават пошармантни. Совршен за секојдневно носење, секојдневно, канцеларија, работа, состанок, забава, пикник, училиште, шопинг, патување, одмор итн. Големина (см)/(инч)tttttttttttt Length : t79t/t31. 10 t Bust : t76-86t/t29. 92-34. 65пресврт : t66-76t/t25. 98-29. 92. Мt Length : t80t/t31, 50 t Bust : t80-90t/t29, 13-36, 22пресврт : t70-80t/t27, 56-31, 5. Lt Length : t81t/t31. 89 t Bust : t84-94t/t30. 71-37. 8пресврт : t74-84t/t29. 13-33. 07. Спецификација. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Пол : Жени. Сезона : Fall Лето. Ракав : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Повод : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Женски Фустан . Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Многу Прилики : Елегантни женски фустани за забави се совршени за секојдневно носење, секојдневно, канцеларија, работа, состаноци, забава, пикник, училиште, шопинг, патување, одмор итн. Моден Дизајн : фустани за женски забави со долги ракави со Цврста Боја, секојдневни фустани без грб, совршено ги покажуваат облините на вашето тело и ве прават пошармантни. Големина и Боја : С, М, Л, ве молиме погледнете ги деталите за нашиот производ во опис, Боја : црна, црвена, сива. Мек Материјал : слабиот женски фустан за забави со долги ракави е изработен од полиестер, мек и дише, што ве прави елегантни и слатки. Најдобар Подарок : тенок фит женски секојдневен фустан е одличен подарок за роденденот на вашата девојка или сопруга, Денот на Вљубените, годишнините или други специјални прилики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата