• Ново
Време и време на женски ангелски ракав на врвот

Време и време на женски ангелски ракав на врвот

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Слатка и женствена, овој врв на ракав од ангел од време и TRU е направен во мека текстурална плетена што добро се спарува со вашите омилени шорцеви, каприс и фармерки. Оставете го Сплит V-вратот отворено за безгрижна вибрација или креирајте детали за клучот со вратоврската. Стилизирајте го со слатки сандали или станови за да го завршите изгледот. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Сплит V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракави на ангел. Ockебови : Ништо. Карактеристики : текстурирана плетена ткаенина; Tassel вратоврска на вратот. Women'sенски ангел ракав врвот од време и вистински.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата