• Ново
Уникатен Разбој Внатрешен Надворешен Традиционален Тепих Рѓа Црвено Сива 9' 12 ' Правоаголник Геометриски Традиционален Совршен За Влез Во Гаражата На Дворот

Уникатен Разбој Внатрешен Надворешен Традиционален Тепих Рѓа Црвено Сива 9' 12 ' Правоаголник Геометриски Традиционален Совршен

DEN 1509.60

Износ
Това е достапна

Без разлика дали барате килим за да влезете внатре или надвор од вашиот дом, Колекцијата на Отворено има разноврсен тепих што одговара на вашите потреби. Изберете или да ја осветлите или тонирате просторијата или дворот со различни модели, мотиви, бои и стилови за да создадете уникатен изглед за вашиот простор. Со Овој тепих на Отворено, ќе го трансформирате секој простор во изложбен салон. Сива и ' рѓа црвена правоаголна област фрли килим. Машина направена со среден куп; медалјон шема. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува и за внатрешна и за надворешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 9 стапки и долг 12 стапки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата