• Ново
Национална Компанија За Дрвја 65во. Претходно Осветлена Декорација На Оревокршачка

Национална Компанија За Дрвја 65во. Претходно Осветлена Декорација На Оревокршачка

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Има нешто во традиционалниот Баварски Војник Оревокршачка што ја истакнува топлината на сезоната на празници. На 65" висока, светло обоена и претходно осветлена со 20 БЕЛИ LED светла, оваа рачно насликана величествена фигура стои висока и привлечна. ЛЕД светилките се енергетски ефикасни и долготрајни даваат долгогодишно уживање. За прикажување на внатрешни или надворешни локации. Црвена и зелена Оревокршачка СО ПРЕДВОДЕНА светлина. Оревокршачка е украсена со монистра. Има метална завршница за сликање. Оревокршачката е претходно осветлена со 20 бели светла. 65 инчи високи на 16 инчи широки на 13 инчи длабоки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата