• Ново
Семејство Што Одговара На Божиќните Пижами Гр1нч Машки Дами Деца Божиќни Пижами

Семејство Што Одговара На Божиќните Пижами Гр1нч Машки Дами Деца Божиќни Пижами

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Безбедни И Меки-Божиќни Пижами за семејство изработени од мек материјал погоден за кожата. Има одлична еластичност, совршено вклопување, пријателска за кожата, дише, мека и удобна, без пилинг, без избледување, Нашите Божиќни детски пижами се сертифицирани за деца. безбедност на стоката и поминете одредени специфични тестови за запаливост за да ја осигурате безбедноста на децата. Појавување на пижами божиќ-целото ваше семејство ќе ужива во овие удобни комплети За Божиќна облека; комплетите за Облека вклучуваат врв со долги ракави и меки панталони со целосна должина со еластичен појас и ребрести плетени манжетни. Секој ќе биде топол и удобен. На Божиќ наутро. Празнични Прилики-Носете Ги Нашите Божиќни Пижами со семејството, направете божиќни утрински семејни фотографии, печете Божиќни колачи , подарете им подароци на пријателите и семејството, украсете Новогодишни елки, запалете Божиќни свеќи, пејте Божиќни песни, Направете божиќни јасли,. дистрибуирајте Божиќни бонбони, филмови забава ноќ и многу повеќе. Божиќни пижами За Семејство - божиќни комплети За Пижами се достапни во различни големини за жени, мажи, момчиња, девојчиња, миленичиња, кучиња, мачки, татковци, мајки, баби и дедовци, возрасни, деца, мали деца и бебиња, совршени за појавување за време на празниците. Ве молиме купете. секоја големина одделно; појавување на пижами сетови продаваат одделно. Топли Совети-Семејните Божиќни Пижами се лесни за нега : машинско перење или миење раце. Секоја големина мора да се купи одделно. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка Полиестер и Спандекс. Машина за перење. Ве молиме запомнете : облеката се продава одделно. Ако ви треба сет за целото семејство, мора да додадете жени/мажи/девојче/момче/големина на новороденче што ви треба во вашиот шопинг автомобил. Оваа облека е цврста, Но ве Молиме погледнете детални графикони со големина за дополнителни информации,ако сакате лабав стил, предлагам да изберете една големина поголема.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата