• Ново
Туника Блузи Жените Денот На Вљубените Симпатична Срце Кошула Повик Долги Ракави Копче Надолу Тече Хенли Кошули За Хеланки

Туника Блузи Жените Денот На Вљубените Симпатична Срце Кошула Повик Долги Ракави Копче Надолу Тече Хенли Кошули За Хеланки

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

?Добредојдовте Во Rgogak ● 24-Часовна Услуга ● Продавница (◕ ᴗ ◕)?. ?Информации За Производот : . ➩Материјал : висококвалитетен материјал, растеглив, мек и дише. Удобно допирање, удобно носење. ➩Стандардна Испорака : Време На Испорака 7-14 Дена. ➩Одлична Услуга : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на последната слика!!!Доколку не сте задоволни со овој производ или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас. Ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам за поддршката и разбирањето!. Што добивате : 1пц Жени Врвот. . €__туника блузи за носење со хеланки туника врвови жени туника блузи туника блузи за жени лабаво вклопување женски туники плус големина туника блузи за жени туника со долги ракави блузи со долги ракави обични ручани блузи блузи обични фустани туника врвови плисирани хенли маица пуловер пуловер блузи лабаво вклопување кошули со врат врвови со долг ракав блуза есенски маици сокриј стомачна туника 2022 блуза со долги ракави симпатична течна маичка хенли секојдневни фустани блузи за хеланки€_®. ?Табела со големини : ● Големината работи мала, ве молиме изберете 1-2 големина нагоре!Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 61см/24.02" Должина : 72см/28.35 " Направени во САД и Увезени. 7-15 Дена Испорака. Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една или две големини поголема. Денот на Вљубените 2023 Свети Патрик 2023 Година Топови Со Туника Со Долги Ракави За Жени Нови Изданија Зделки На Денот Клиренс На Продажба, ние користиме Азиска големина и трчаме мали!. Карактеристики : Истегнување, врв во секојдневен стил, стилска возбуда на предната и задната страна, лесно се крие стомакот, плисирана предна блуза, дизајн на предниот дел на копчето, туника со тркалезен врат, маици со кратки ракави, маичка за одблесок на полите, еднобојна боја и печатење, над должината на задникот, материјалите се меки и еластични, не се обложени, совршен е за сите сезони. Дизајн : секојдневен стил на туники, стил на вклопување и одблесок, спојување и плисиран дизајн напред, Цврст и Цветен принт, врат Од Лажичка, Краток ракав, Брзо сушење. Прилика : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие долги врвови од туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. Florvle натпревар : оваа цветна туника врвови совршен за носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима.Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави и состаноци. Ќе добиете многу комплименти кога ќе ја носите оваа кошула со туники. Услуга : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на последната слика!!!Доколку не сте задоволни со овој производ или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата