• Ново
Летни Најважни Работи Отемрклок Моден Женски Обичен Тркалезен Врат Мода Печатен Пуловер Краток Ракав Лабав Фустан Син ХХЛ

Летни Најважни Работи Отемрклок Моден Женски Обичен Тркалезен Врат Мода Печатен Пуловер Краток Ракав Лабав Фустан Син ХХЛ

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Моден Женски Секојдневен Тркалезен Врат Моден Печатен Пуловер Краток Ракав Лабав Фустан 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустан. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина chart : Size USUKEUBust Sleeve Waist Hip Lengths483499cm/38.98"26cm/10.24"93cm/36.61"99cm/38.98"90cm/35.43"M61036104cm/40.94"27cm/10.63"98cm/38.58"104cm/40.94"91cm/35.83"L81238109cm/42.91"28cm/11.02"103cm/40.55"109cm/42.91"92cm/36.22"XL101440114cm/44.88"29cm/11.42"108cm/42.52"114cm/44.88"93cm/36.61"XXL121642119cm/46.85"30cm/11.81"113cm/44.49"119cm/46.85"94cm/37.01" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 99cm/38.98"Sleeve : 26cm/10.24"Waist : 93cm/36.61"Hip : 99cm/38.98"Length : 90cm/35.43"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 27cm/10.63"Waist : 98cm/38.58"Hip : 104cm/40.94"Length : 91cm/35.83"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 109cm/42.91"Sleeve : 28cm/11.02"Waist : 103cm/40.55"Hip : 109cm/42.91"Length : 92cm/36.22"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 114cm/44.88"Sleeve : 29cm/11.42"Waist : 108cm/42.52"Hip : 114cm/44.88"Length : 93cm/36.61"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 119cm/46.85"Sleeve : 30cm/11.81"Waist : 113cm/44.49"Hip : 119cm/46.85"Length : 94cm/37.01" Големина шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 99см/38.98 "Ракав : 26см/10.24 " Половината : 93см/36.61" Купете го овој фустан, можете да станете и следниот инфлуенсер за улично носење. Елегантни Карактеристики На Стилот На Облекување, Направете Го Овој Секојдневен Фустан Погоден За Сите Прилики, Без Разлика На Свечена Или Секојдневна Или Забава Или Клупска Свадба Дури И Работа Или Канцеларија. Постојат многу бои за да изберете. Совети за носење : Модерен И Стилски Дизајн Е Совршен За Да Одговара со Вашите Омилени Хеланки, Џеги, Панталони, Здолништа, Панталони и сл. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за големина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата